راهنمای انتخاب سایز محصولات

یکی از دغدغه های خرید اینترنتی پوشاک انتخاب سایز مناسب است. ما در مجموعه کروم سعی کرده ایم با تهیه چارت سایز متناسب با هر محصول به خرید هرچه راحتتر شما کمک کنیم.

استفاده از جدول راهنمای سایز هر محصول

در صفحه هر محصول لینک راهنمای سایز بالای دکمه اضافه به سبد خرید وجود دارد. با کلیک کردن بر روی آن جدول چارت سایز متناسب با آن محصول باز میشود. بهتر است شما یکی از لباس های خود را روی سطح صاف پهن کرده و طبق الگو ارائه شده در راهنمای سایز اندازه خودتان را بدست آورید. سپس اندازه های بدست آمده را با جدول سایز ارائه شده مقایسه و سایز مناسب خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر اندازه عرض سینه پیراهن شما 53 سانتی متر بود سایزی را انتخاب کنید که عرض سینه آن نزدیک به 53 سانتی متر باشد.

  • مهم ترین اندازه برای انتخاب سایز لباس‌هایی از قبیل پیراهن و تی شرت، اندازه عرض سینه و کمر می باشد. سایر اندازه‌ها از قبیل طول آستین یا طول لباس در انتخاب سایز لباس چندان تاثیر گذار نبوده و صرفا به سلیقه شما در نوع لباس پوشیدن مربوط می باشد.
  • انتخاب سایز شلوار و کت نیز به همین صورت می باشد. برای شلوار عرض کمر و عرض باسن و برای کت عرض سینه و عرض کمر در انتخاب سایز تاثیرگذار هستند.
  • برای خرید هر نوع لباسی، همان نوع لباس خود را اندازه گیری کنید. به عنوان مثال برای خرید پیراهن، پیراهن خود را اندازه گیری کنید و برای خرید تی شرت، تی شرت خود را اندازه گیری کنید.

لازم به ذکر است اگر بعد از تحویل کالای خریداری شده احساس کردید که سایز انتخابی شما مناسبتان نیست با رعایت موارد ذکر شده در رویه بازگرداندن کالا تا 7 روز فرصت تعویض یا برگشت محصول را دارید.

نحوه اندازه گیری

1- یقه

دور گردن خود را اندازه بگیرید به صورتیکه کمی در جلو آزاد باشد.

 

2- دور سینه

دور سینه خود را با عبور دادن متر از زیر بغل و وسیعترین قسمت سینه اندازه گیری کنید.

 

3- دور کمر

اگر در حال حاضر کمربند دارید میتوانید با اندازه گیری آن سایز دور کمرتان را بدست بیاورید (اغلب از وسط سگک تا سوراخ سوم کمربند)

 

4- دور باسن

پاهای خود را جفت کرده و دور باسن خود را از جایی که بیشترین برآمدگی را دارد اندازه گیری کنید.

 

5- سایز پا

پای خود را روی زمین در جای صاف قرار دهید و از نوک تا پشت پا دقیق اندازه بگیرید. اگر سایز شما بین دو سایز قرار گرفت سایز بزرگتر را انتخاب کنید.

شروع گفتگو

یکی از پشتیبان ها را انتخاب و در واتس اپ گفتگو کنید.