رویه ارسال سفارش

ارسال در همان روز

در صورتی که کالای خود را قبل از ساعت 14 خریداری بفرمایید همان روز از طریق پیک برایتان ارسال می گردد. کلیه سفارشهای خارج از تهران که قبل از ساعت 15 ثبت گردند همان روز به تیپاکس تحویل می گردند.

 

هزینه ارسال

ارسال کلیه سفارشات بالای یک میلیون تومان در سراسر ایران رایگان می باشد. برای سفارشات کمتر از این مبلغ جهت ارسال در تهران و خارج از تهران مبلغ 40 هزار تومان به صورت اتوماتیک روی فاکتور شما در صفحه پرداخت نهایی، اعمال می گردد.

نحوه ارسال

کلیه سفارشات داخل تهران (مناطق 22 گانه شهری) از طریق الوپیک و سفارشات خارج از تهران توسط تیپاکس ارسال می گردد.

نحوه رهگیری سفارشات خارج تهران

بعد از نهایی شدن خروج سفارشات خارج از تهران پیامکی از کروم و شرکت تیپاکس به شماره همراه ثبت شده در سفارش ارسال می گردد. شما می توانید پس از ورود به این لینک با وارد کردن کد رهگیری ارسالی از طرف شرکت تیپاکس مرسوله خود را رصد نمایید. همچنین می توانید از طریق این لینک با شعب منطقه خود جهت پیگیری تماس بگیرید.

ارسال در خارج ساعات اداری و یا روزهای تعطیل

گاهاً پیش می آید که شما  قصد خرید هدیه تولد و یا به مهمانی دعوت شده اید و نیاز به البسه خریداری شده در کوتاهترین زمان ممکن دارید. در این مواقع حتما از طریق راههای ارتباطی در صفحه تماس با ما موضوع را مطرح و در صورت امکان همکاران در سریعترین زمان ممکن کالای شما را برایتان ارسال می کنند. (فقط در تهران)