رویه ارسال سفارش محصولات کروم

رویه ارسال سفارش

در روزهای کاری اگر سفارش خود را قبل از ساعت 13 خریداری بفرمایید همان روز از طریق پیک برایتان ارسال می گردد. در صورتیکه سفارش خود را بعد از ساعت 13 ثبت بفرمایید در اولین ساعت کاری روز بعد، حضورتان ارسال می گردد. ( در هنگام تسویه حساب گزینه اکسپرس را انتخاب بفرمایید )

کلیه سفارشهای ثبت شده در روزهای کاری به آدرس تهران (مناطق 22 گانه)، به صورت رایگان طی 48 تا 72 ساعت  توسط تیپاکس خدمت شما ارسال می گردد.

کلیه سفارشهای خارج از تهران توسط تیپاکس ارسال میگردد. هزینه ارسال برای سفارشهای بالای چهار میلیون تومان رایگان و زیر چهار میلیون تومان 80 هزار تومان می باشد.

بعد از خروج سفارشات،  پیامکی از کروم و شرکت تیپاکس به شماره همراه ثبت شده در سفارش ارسال می گردد. شما می توانید پس از ورود به این لینک با وارد کردن کد رهگیری ارسالی از طرف شرکت تیپاکس مرسوله خود را رصد نمایید. همچنین می توانید از طریق این لینک با شعب منطقه خود جهت پیگیری تماس بگیرید.

گاهاً پیش می آید که شما  قصد خرید هدیه تولد دارید و یا به مهمانی دعوت شده اید و نیاز به البسه خریداری شده در کوتاهترین زمان ممکن دارید. در این مواقع حتما از طریق راههای ارتباطی در صفحه تماس با ما موضوع را مطرح و در صورت امکان همکاران در سریعترین زمان ممکن کالای شما را برایتان ارسال می کنند. (فقط در تهران)

null

null

null

شروع گفتگو

یکی از پشتیبان ها را انتخاب و در واتس اپ گفتگو کنید.