درباره کروم

فعالیت برند کروم در زمینه طراحی و تولید پوشاک آقایان می باشد. برند corum با محتوا و مضمون کاملا ایرانی که در فرهنگ دهخدا به معنی درختان انگور ذکر شده، وارد صنعت خرده فروشی شد و با در نظر گرفتن استایل و نوع پوشش در کشور عزیزمان ایران و همچنین شناخت آناتومی بدن و الگوی مورد علاقه ی مخاطبان ایرانی، طراحی محصولات خود را در این زمینه گسترش داده و هم اکنون با بکار گیری مجموعه ای متخصص از طراحان که به صورت کاملا حرفه‌ ای در این راستا فعالیت دارند محصولات خود را طراحی نموده و به مرحله تولید می رساند.

طراحی و ساخت کلیه محصولات برند کروم با توجه به شناخت و تحلیل آناتومی مخاطبان ایرانی انجام شده و این برند محصولاتی در جهت تامین پوشاک formal و easy formal، طراحی و تولید نموده که تمامی الگوها و استایل‏‌های مورد نظر توسط کارشناسان حوزه fashion و طراحان داخلی و مشاورین برجسته کشور ترکیه، تائید شده است. در این راستا برند کروم در نظر دارد که استایلی متفاوت در خور پوشش مخاطبان خوش پوش و همچنین همگام با استانداردهای جهانی، این سبک از پوشش را با استفاده از متریال‌های با کیفیت در فروشگاه‌های خود ارائه نماید.

درباره کروم

متریال ساخت لباس

مواد اولیه مصرفی در عرصه‌ی تولید محصولات کروم از کشور ترکیه تامین گردیده و بخشی از آن از کارخانه‌ های معتبر تولید کننده صنایع نساجی ایرانی که با کیفیت بالا اقدام به تولید می‌نمایند تهیه می‌گردد. همچنین این شرکت در تولید محصولات کروم از پارچه‌های 100% کتان و بافته شده با الیاف طبیعی استفاده نموده و تمامی محصولات اعم از کفش، کیف و اکسسوری‌های چرمی از چرم طبیعی تهیه و تولید می‌گردد.

متریال ساخت کفش

طراحی و تولید کفشهای برند کروم با در نظر گرفتن کلیه‌ ی استانداردهای جهانی و استفاده از مواد اولیه‌ی 100 درصد چرم طبیعی در رویه ها و داخل کفشها انجام شده و همچنین کلیه ی زیره‌های کفشهای formal این برند از چرم طبیعی vevo cvoio با طراحی ایتالیایی و همچنین قالب های comfortable و بسیار با کیفیت تولید و ارائه شده و با توجه به استفاده‌های روزمره، بخشی از محصولات casual این برند، با زیره‌های E.V.A و رویه‌های چرم طبیعی تولید و به مخاطبان این گروه ارائه می‌گردد.

ارزش ها

  • تولید و فروش محصولات بر اساس شناخت اسـتایل و آناتومی مخاطبان طبق استــانداردهای جــهانی
  • استفاده از منسوجات الیاف طبیعی و 100% کتان از کمپانیهای مطرح ترکیه ای و اروپایی
  • استفاده از اکسسوری‌های قابل بازیافت اعم از دکمه های ساخته شده از صدف طبیعی و coconut و corozo و همچنین استفاده از زیپ‌های کمپانی جهانی ykk در جهت ارایه‌ی محصولاتی با کیفیت و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان
  • استفاده از کانسپت دیزاین فروشگاهی خاص و مرتبط با کانسپتهای بین المللی در حوزه fashion و ارائه محصولاتی با طراحی و کیفیتی مطابق با استانداردهای جهـانی همگام با پیشگامــان صنعت مد

شروع گفتگو

یکی از پشتیبان ها را انتخاب و در واتس اپ گفتگو کنید.