پرسشهای متداول

1- برند کروم متعلق به چه کشوری می باشد؟

کروم برند ایرانی است که با استفاده از متریال با کیفیت توسط گروهی از طراحان و متخصصین در ایران تولید می شود.

2- کروم چند شعبه دارد؟

کروم  6 شعبه حضوری در شهرهای تهران و شیراز به شرح ذیل دارد:

مراکز خرید سانا، ارگ، اوپال، باملند، دپارتمان استور روشا و شیراز مال

همچنین شعبه اینترنتی که می توانید به صورت غیر حضوری سفارشات خود را ثبت و درب منزل تحویل بگیرید.  جهت اطلاع از آدرس شعب اینجا کلیک کنید.

3- شرایط اخذ نمایندگی در کروم چیست؟

در حال حاضر در داخل ایران نمایندگی به هیچ شخص یا ارگانی داده نخواهد شد.(درصورتی که خارج از ایران باشد قابل مذاکره می باشد.)

4- نحوه استفاده از تخفیف و اعتبارات باشگاه مشتریان کروم به چه صورت است؟

با توجه به میزان خرید و امتیازات مشتری در گروه های مختلفی از تخفیف و درصد اعتبار بهره مند می گردد و جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد عضویت در باشگاه مشتریان و اطلاع از گروه ها و مزایا اینجا کلیک نمایید.

6- آیا امکان تعویض کالا وجود دارد؟ تا چه زمانی این امکان وجود دارد؟

شرایط تعویض کالا در صورتی که محصول در شرایط اولیه باشد، در خرید حضوری تا 48 ساعت و در خرید غیرحضوری تا یک هفته با ارائه فاکتور و تنها یکبار امکان پذیر است.

برای انجام تعویض در خرید از شعب حضوری، حتما با فروشگاه مورد نظر و برای انجام تعویض به صورت غیر حضوری با بخش پشتیبانی  از طریق شماره 09354004501 در ارتباط باشید.

هم چنین جهت اطلاع از شرایط و قوانین تعویض و عودت محصول، اینجا کلیک نمایید.

7- نحوه استفاده از کارت هدیه به چه صورت است و آیا در تمامی شعب قابل استفاده می باشد؟

بله در تمامی شعب به غیر از شعبه روشا قابل استفاده می باشد. با ارائه کد 11 رقمی درج شده در پشت کارت و رمز عبور به متصدی صندوق در فروشگاه و یا برای استفاده در وبسایت با وارد نمودن کد تخفیف در قسمت تسویه حساب و وارد نمودن رمز عبور می توان از کارت های هدیه استفاده نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از کارت هدیه اینجا کلیک کنید.

8- زمان دقیق توزیع کالکشن های جدید کروم چه زمانی می باشد؟

توزیع کالکشن جدید کروم به طور عمده در دو نوبت ماه شهریور ماه (کالکشن پاییز و زمستان) و اسفند ماه (کالکشن بهار و تابستان) صورت می گیرد. به دلیل تقاضای بالای برخی از محصولات ممکن است در سایر ماه ها نیز محصولات به فروشگاه ها تزریق شود که در این صورت از طریق سایت و اینستاگرام می توانید مطلع شوید.

9- برای ارسال رزومه و اطلاع از شرایط استخدام به کدام قسمت باید مراجعه شود؟

جهت مشاهده فرم استخدام و ارسال رزومه خود اینجا کلیک کنید.

10- آیا در خرید اینترنتی امکان بسته بندی محصول به شکل هدیه وجود دارد؟ در کدام قسمت می توان نمونه بسته بندی ها را مشاهده نمود؟

بله، در بسته بندی های هدیه کروم، کارت تبریکی وجود دارد که در آن پیام دلخواه برای عزیزانتان را طی سفارش تایپ و ما آن را برایتان روی کارت چاپ و  به صورت مهر و موم قرار می دهیم.برای مشاهده نمونه بسته بندی هدیه، اینجا کلیک نمایید.

11- آیا امکان پرداخت درب منزل وجود دارد؟

خیر، تمامی پرداخت های خرید آنلاین از طریق درگاه های بانکی وبسایت کروم و از طریق واتساپ به صورت کارت به کارت و قبل از ارسال محصول انجام می شود.

12- از زمان ثبت سفارش تا تحویل محصول چه مدت زمان طول خواهد کشید؟

تحویل کالا در تهران در صورتی که سفارش خود را در بازه ساعتی 17-8 ثبت بفرمایید، در همان روز از طریق پیک خدمت شما ارسال می گردد. تمامی سفارشات خارج از تهران که تا ساعت 16 ثبت شده باشند نیز همان روز به تیپاکس تحویل داده می شوند.

هم چنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های ارسال و زمان ارسال محصول اینجا کلیک نمایید.

13- اگر از خرید خود منصرف شدم چه اقدامی باید انجام دهم؟

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریعتر به واحد پشتیبانی سفارشات کروم اطلاع داده شود که در این صورت می توانید با شماره 09354004501 از طریق واتس اپ تماس حاصل نمایید